Ana Sayfa Duyurular Etkinlikler Kanpanyalar Hakkımızda Yayınlarımız Resimler İletişim

 

2002 DEN BUGÜNE DENİZ KİTAPEVLERİ...  

 

2002 YILININ TEMMUZ AYINDA 45 METREKARELİK BİR ALAN ÜZERİNDE NASUHİ CADDESİ ANTEPLİ SOKAKTA HİZMETE BAŞLAYAN DENİZ KİTABEVİ 2005 YILINDA FUZULİ CADDESİNDE 2. ŞUBESİNİ AÇARAK HİZMET ALANINI GENİŞLETTİ. HİZMETİ DEVAMLI ÖN PLANA ALARAK GELİŞEN VE PORTFÖYÜNÜ GENİŞLETEN DENİZ KİTABEVİ AYNI YIL 250 METREKARELİK DENİZ TOPTAN YAYIN DAĞITIMINI KURMUŞ VE 2008 YILINDA MERKEZ ŞUBENİN ÇALIŞMA ALANINI 45 METREKAREDEN 100 METREKAREYE ÇIKARMIŞTIR.

BUGÜN MALATYA’DA  KIRTASİYE VE ÖZELLİKLE SINAV HAZIRLIK YAYINLARINDA ÖZEL BİR YERİ OLAN DENİZ KİTABEVİ TÜM İMKANLARINI KULLANARAK HALKA EN İYİ HİZMETİ SUNMAYA DEVAM ETMEKTEDİR.  NİHAYETİNDE TİCARİ BİR KURUM OLAN KİTABEVİMİZ ‘İLK ÖNCE HİZMET’ FELSEFESİYLE MÜŞTERİLEİNİN GÖNLÜNÜ KAZANMAKTA BU DA TİCARİ KAZANCI PEŞİ SIRA GETİRMEKTEDİR. MESUT ÖZDEMİR’İN YÖNETİMİNDEKİ KİTABEVİMİZ 15 PERSONELİ İLE MALATYA HALKININ YANINDA YAYIN DAĞITIMI İLE DE MALATYA İLÇELERİ VE DOĞU ANADOLU BÖLGESİNE HİZMET VERMEKTEDİR.

‘YOK, YOK’ DÜŞÜNCESİYLE FAALİYET GÖSTEREN KİTABEVİMİZ ÖĞRENCİNİN GEREKSİNİM DUYACAĞI HER TÜRLÜ VE HER MARKA KIRTASİYE MALZEMESİNİ BÜNYESİNE BARINDIRMAKTA VE YİNE ÖĞRENCİLERİMİZİN GELECEĞİNE YÖN VERECEK SINAVLARDA TEMEL KAYNAK OLACAK YAYINLARI PORTFÖYÜNE KATMAKTADIR. GÜVENDER, FEM, FİNAL, OKYANUS, ANAFEN, YARGI İHTİYAÇ, UZMAN KARİYER, YEDİİKLİM, PEGEM, EGEM VE DAHA ONLARCA YAYININ BÖLGE BAYİSİ KONUMUNDA OLAN DENİZ KİTABEVİ, İLKÖĞRETİM, SBS, YGS-LYS, KPSS, ALES, DGS, KPDS, ÜDS, PMYO, AÖF SINAVLARINA HAZIRLIKTA ÖĞRENCİLERİMİZİN YANINDA OLMAKTADIR.

GÜLERYÜZLÜ, ALANINDA DENEYİMLİ ÇALIŞANLARIYLA VE SICAK ORTAMIYLA EĞİTİMCİLERİMİZİN VE ÖĞRENCİLERİMİZİN BULUŞMA NOKTASI HALİNE GELEN DENİZ KİTABEVİ BUGÜN İHTİYAÇLARIN GİDERİLDİĞİ BİR MÜESESE OLMANIN YANINDA EĞİTİM YUVASI HÜVİYETİNE ERİŞMİŞTİR.

 

 

 

 

MALATYA'DA
EĞİTİMİN NABZINI
BİZ
TUTUYORUZ...
0422 323 45 74