Müşteri Hizmetleri
0422 323 45 74

SOMA İÇİN YÜREK YÜREĞE FERİDUN ÖZDEMİR-SİNAN YAĞMUR

24 Nisan 2015 12:25
Manisa Soma’da meydana gelen kömür maden faciasında mağdur olan ailelere yardım için açılan hesaba katkı için Malatya’da Yazar Sinan Yağmur’un kitabının satışından elde edilecek gelir bağışlanacak

Manisa Soma’da meydana gelen kömür maden faciasında mağdur olan ailelere yardım için açılan hesaba katkı için Malatya’da Yazar Sinan Yağmur’un kitabının satışından elde edilecek gelir bağışlanacak.

Deniz Kitapevleri Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Özdemir, konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada, “13 Mayıs 2014 günü Soma'da 301 insanımızın ölümüyle sonuçlanan maden kazası Türkiye'yi ve bizleri derin bir yasa boğmuştur.Biliyoruz ki ateş düştüğü yeri yakmakla kalmıyor çevresindekileri de yakıyor. Belki uzanan yardım elleri o ateşi bir nebze azaltacak ,geride kalan yetimlere ,eşsizlere hayatta tutunacak bir dal olacak” ifadelerini kullandı. “Deniz kitapevleri olarak biliyoruz ki oradaki ateşi söndüremeyiz ama uzanan,uzatılan bir yardım eli olabiliriz. 31 mayıs 2014 cumartesi günü değerli Yazar Sinan Yağmur bu kampanya ya destek vermek üzere Malatya ya gelecek ve saat 12,00 de son çıkacak kitabının gala ve imzası yapılacaktır” diyen Özdemir, açıklamasını şöyle tamamladı: “31 Mayıs 2014 Cumartesi mağazamızdaki tüm kitap satışlarından elde edeceğimiz karın tamamını Malatya-Soma Yürek Yüreğe kampanyası ile Soma ya bağışlanacaktır. Türkiye’nin tarihinde her zaman dik duruşuyla yer alan Malatya halkını,işadamlarını,resmi kurum ve kuruluşları bu kampanyaya sahip çıkmaya Soma'nın yalnız olmadığını tüm Türkiye ye haykırmaya davet ediyoruz.”