Müşteri Hizmetleri
0422 323 45 74

Uğur Koşar 3. Deniz Kitap Festivalinde

24 Mayıs 2015 12:25
Malatya'da faaliyet gösteren DENİZ KİTAPEVLERİ, bu yıl 3. kez Malatyalıları ve çevre illerinden gelen kitapseverleri kitaplar ve yazarlarıyla buluşturacak.

Deniz Kitapevleri Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Özdemir, 3. DENİZ KİTAP FESTİVALİ ile ilgili olarak basın mensuplarına bir bilgilendirmede bulundu. Özdemir, 3. Deniz Kitap Festival ile ilgili olarak şu açıklamalarda bulundu:

"3.Deniz Kitap Festivali basın tanıtımına hepiniz hoş geldiniz. 4 aydır süren yoğun bir çalışmanın sonuna geldik. 25 personelle yoğun olarak takip ettiğimiz Deniz Kitap Festivallerinin üçüncüsü için bütün hazırlıklar tamamlanmış olup festivalin başlamasını yazarlarımızın okuyucularıyla buluşmasını sabırsızlıkla bekliyoruz.".
Yazar Uğur Koşar hayranlarının kitaplarını imzaladı.Deniz Kitapevleri Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Özdemir:"Geleceği kültür ile inşa etmek adına çıktığımız bu zor ve meşakatli yolda bizleri göstermiş olduğu teveccühlerle her daim yanımızda olan basınımızın güzide temsilcilerine nezdinizde teşekkür ediyor saygılarımı sunuyorum." dedi.